Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/bonyan/public_html/web/content/plugins/simple-tagging/simpletagging.php on line 47
 Bonyanalam - مرجع وبمستر های فارسی زبان » Feed چیست ؟
Feed چیست ؟
نمایش تمامی اخبار و مقالات آموزشی

RSS یک خروجی XML و مخفف Really Simple Syndication هستش . این خروجی به ما این امکان رو می ده که توسط آر اس اس ریدرس (RSS Readers) یا خبر خوان ها محتویات یک سایت (متن ها ، تیتر ها ، عکس های درون مطالب و …) رو مشاهده کنید ، بدون اینکه آدرس سایت رو داخل نوار آدرس مرورگر وارد کنید ، بدین ترتیب که نرم افزاز مربوطه رو دانلود می کنید و جدیدترین نوشته ها و مطالب چندین سایت رو با بیشترین سرعت ممکن مرور می کنید !

علت اینکه به سرعت می شه بدون مراجعه به سایت ؛ آخرین مطالب وبلاگها و وب سایت ها رو دید اینه که این نرم افزار ها اشیاء اضافی ؛ مثل کدهای جاوا اسکریپت ، عکسهای جانبی ، قالب سایت و … رو لود نمی کنه و فقط و فقط اصل موضوع یعنی جدید ترین مطالب سایت رو نمایش می ده . لازم به ذکره که نرم افزارهای آر اس اس خوان در انواع مخصوص سیستم عامل و تحت وب هستند و هر کدوم امکانات خاصی مثل دسته بندی مطالب سایت ها و محبوب ترین ها و قدیمی و جدید و خوانده شده و … رو دارا هستن .

همچنین بعضی از مرورگرهای وب نیز مجهز به این سیستم هستند . برای استفاده از این برنامه ها کافیه که آدرس RSS یا feed مربوطه رو کپی و به عنوان یک feed به درون این برنامه ها انتقال بدید . (دنبال کلمانی مثل Add subscription یا Add feed بگردید)

برای دانلود نوع سیستمی مطابق با سیستم عامل خودتون ، می تونید از دو سایت زیر استفاده کنید که من اولی رو ترجیح می دم :

http://www.feedreader.com/download
http://www.rssreader.com/download.htm

و خبر خوان آنلاین و یا همون تحت وب از آدرس http://www.google.com/reader/view  قابل دسترسی هستش .

ویژگی های این مطلب

توضیحات شما
لینک ثابت این مطلب    
خصوصیات :

Bonyanalam database error: [Table 'bonyan_myWeb.wp_stp_tags' doesn't exist]
SELECT DISTINCT post_id, tag_name AS name FROM wp_stp_tags tags WHERE post_id IN (7) ORDER BY post_id, name


بازدید کننده های این مطلب تاکنون 11321 نفر بوده اند .