Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/bonyan/public_html/web/content/plugins/simple-tagging/simpletagging.php on line 47
 Bonyanalam - مرجع وبمستر های فارسی زبان » پرشین گیگ ، فضای دوست داشتنی وب !
پرشین گیگ ، فضای دوست داشتنی وب !
نمایش تمامی اخبار و مقالات آموزشی

دیگر کمتر کسی است که نام پرشین گیگ به گوشش نخورده باشد . از صاحبان سایت تا یک وبلاگ نویس همه و همه به نوعی مبتلا به پرشین گیگ شده اند ! پرشین گیگ چند سالی است که محبوبیت خاصی میان کاربران فارسی زبان پیدا کرده است تا جائی که بین فارسی زبانان سنبل فضای اینترنتی شده است !

این سایت مانند بسیاری از سایت ها کار خود را با سیاست دعوتنامه شروع کرده و طبق همین سیاست تعدد کاربران خود را تحت کنترل دارد . کم کم آوازه ی این سایت به حدی رسید تا کاربران چه فارسی زبان و غیره به این سیستم روی آوردن و هم چنان مشغول به فعالیت می باشند .

این سایت برای اعم کاربران وسیله ای برای آپلود عکس ها ، فایل های صوتی ، و .. می باشد و عده ای به عنوان پایگاه اینترنتی از آن بهره می گیرند . از عوامل محبوبیت این سایت بین فارسی زبانان می توان نخست به رایگان بودن و دیگری به خوش دست بودن ابزار های سیستم آن اشاره کرد . ابزار های این سایت به گونه ای است که حتی مبتدی ترین افراد هم به سهولت هر چه تمام تر می توانند بهره ی کافی را ببرند .

مدتی است پرشین گیگ با تغییر ظاهر و سیستم آپلود ، به سرعت انجام کار افزوده است ، به طوری که پس از ورود و با یک کلیک می توان فایل ها را فرستاده ، انتقال داده و یا تغییر نام و یا حذف نمود . از مزیت های پرشین گیگ می توان به کاربر پسند بودن فوق العاده ، سرعت قابل قبول و همچنین دو زبانه بودن آن اشاره کرد ، از جمله امکاناتی که جای خالی آن در پرشین گیگ محسوس است ، نبود مدیریت سیستم آپلود توسط افراد ناشناس ، و نداشتن امکانات تصرف در دسترسی دیگران به فایل ها می باشد . یک سالی است که پرشین گیگ وعده ی امکانات اضافی با قیمت های باور نکردنی را می دهد ، اما متاسفانه هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است !

پرشین گیگ از روابط عمومی بسیار بالائی برخوردار است به طوری که بخش پشتیبانی آن در کمال فروتنی جوابگوی مبتدی ترین سوالات هستند و از این حیث می توان از مدیران پرشین گیگ به یک الگوی مثال زدنی تعبیر کرد . برای این سایت آرزومند رشد روز افزون در عرصه ی خدمات رسانی وب هستیم .

سایت مربوطه از آدرس http://www.persiangig.com قابل دسترس می باشد .

ویژگی های این مطلب

توضیحات شما
لینک ثابت این مطلب    
خصوصیات :

Bonyanalam database error: [Table 'bonyan_myWeb.wp_stp_tags' doesn't exist]
SELECT DISTINCT post_id, tag_name AS name FROM wp_stp_tags tags WHERE post_id IN (51) ORDER BY post_id, name


بازدید کننده های این مطلب تاکنون 3649 نفر بوده اند .